Mida teha, kui seemnepurse on liialt kiire tulema?

74% lahkuminekutsest on naiste poolt algatatud, ent on palju, mida mehed saaksid teisiti teha, et temakest rahulolevana hoida.  Kinsey Insituudi uuringus osalenutest 44% tõdevad  on nende rahulolu oma sugueluga viimase mõne kuu jooksul tugevalt langenud. Kõlab nagu halb enne lahkuminekuks.  On selline ütlus: torud lähevad rooste, kui neis vesi ei voola. Uuringute järgi on 40-70% meestest kimbus enneaegse seemnepurskega. Meestel on muresid kahte liiki: kas  läheb liiga kiirelt heaks või erektsioon vajub ära. Mida teha, kui seemnepurse on liialt kiire tulema ja kas see üldse oluline on? Ärgem unustagem, et naistel kulub g-punkti orgasmini jõudmiseks ca 20 minutit.   Pole ime, et sinised imepillid nimega Viagra on üle maailma ääretult populaarsed. 

Mida teha, kui seemnepurse on liialt kiire tulema?

Mehed saavad abi seemnepurset edasi lükkavatest ja pikendavatest geelidest ja kreemidest ehk Delay ja Prolong toodetest mis annavad mehele parema kontrolli ja temakesele pikema naudingu ilma kummagi partneri tundlikkust vähendamata. 

Leia endale sobivaim toode Libiido.ee e-poest! Saadame teie tellimsue diskreetselt pakituna ilma ühegi viiteta erootikapoele.

Vallatuid naudinguid!

Sinu,

Libiido