Seksitarkus meestele- kuidas menopausi ajal seks suhtes elus hoida?

Menopausist ei pääse ükski naine ja see mõjutab kõiki paare varem või hiljem.  Oluline on mehe jaoks mõista, mis tema kallimaga sel perioodil toimub ja kuidas seks suhtes elus hoida?

Menopausi eelne  üleminekuperiood võib alata juba 30.ndates eluaastates.  Menopausi jõuavad naised keskmiselt 50-51.aastaselt, ent mõnel juhul varemgi.  Menopaus on loomulik etapp naise elus, mis tähistab munasarjade tegevuse lõppu.  Naised elavad pea kolmandiku oma elust postmenopausis.  Sümptomeid kogevad naised erinevalt ja raskematel juhtudel kimbutavad need naist 3-5 aastat.  2/3 naistest kannatavad kuumahoogude ja öise higistamise käes.  Tavalised sümptomid lisaks menstruatsiooni ebaregulaarseks muutumisele või ära jäämisele on unetus, meeleoluhäired, depressioon, naha elastsuse kadumine, kaalumuutus, südame kloppimine, peavalud, libiido langus ja tupe kuivus.  Kõik need probleemid on tingitud munasarjades toodetavate hormoonide östrogeeni ja gestageeni taseme järsust langusest.  Ent alati ei oska naised neid vaevusi menopausiga seostada ja käivad eriarstide juures uuringutel.  Mitte just eriti seksikas eluetapp ootab naisi ees.

Kuidas menopausist hoolimata paarisuhtes seks elus hoida?

Elame ajastul, kus noorust ja seksikust idealiseeritakse.  Sõna „vana“ seostub koleda ja ebaseksikusega.  Aga ka küpses eas täiskasvanute jaoks on hea seks oluline.  Enne, kui meeleheide peale tuleb, on meil häid uudiseid-  iga päev seljatavad miljonid naised menopausi edukalt ning paarisuhtesse jääb intiimsus alles.  See on oluline ka pärast seda, kui lapsed on iseseisvale elule läinud ja koju on jäänud tühi pesa.  Öeldakse, et viiekümnendad on suurepärased, kuuekümnendad särisevad ja seitsekümnendad seksikad eluaastad.  Seksikus ja libiido on naise jaoks elukestev teekond, mil tuleb enda kehaga üha uuesti sõbraks saada ja oma seksuaalsus taasavastada. 

Naistearstid panevad naistele südamele, et naha regulaarine niisutamine on ülimalt oluline. See kehtib ka tupe naha kohta, et seks oleks nauditavam.  Libesti on naise parim sõber sel eluetapil ja eelistada tuleks nahka niisutavaid libesteid ja seerume.

Seksiisu muutub ja see on ok

Östrogeeni taseme langusega kaasneb libiido muutus.  Meeste testosteroon tase langeb ca 1% aastas neljakümnendast eluaastast alates.  Paaride libiido tasemed kohanduvad vastastikku, ent naistel jääb see tihti madalamaks.  See selgitab ka, miks eakamad mehed pahatihti elavad aktiivsemat suguelu armukestega.  On tavaline, et naise jaoks muutub seks valulikuks.  Libesti purgike on öökapil suisa kohustuslik nauditava seksi osa.  Sage mure paarisuhtes on menopausiga vaevleva naise libiidole  veel erektsioonihäiretega maadlev mees.  Ka mehed vajavad libiido ärkvel hoidmiseks turgutust.  Looduslikud potentsiravimid Viamax MaximizerCoolman Testoboost ja Vigor toetavad libiidot ja võimsamaid erektsioone. 

Menopaus ei ole seksuaalelu pensioni algus

Kõik see kõlab väga ebaseksikalt.  Olles öö higistades, ei ole kallimaga vallatlemine just eriti atraktiivne mõte.  Kuigi naise spontaanne libiido langeb, siis tema reaktiivne seksiisu jääb alles.  Kallima  hellitused ja eelmäng puhuvad magamistoas kireleegi üles.  Menopaus ei ole orgasmide lõpp.  Seksuaalne nauding tuleb otsuse pealt paarisuhtes prioritiseerida. Teineteise vajaduste unarusse jätmine on väga ohtlik tee ja õige suhtumine on ülimalt oluline.  Oma mõttemaailma juhtimine aitab aktsepteerida tõsiasja, et menopaus ei ole haigus, vaid loomulik eluetapp naise elus. 

Kuuma eelmängu vajavad kõik naised hoolimata vanusest

Naiste ja meeste vahel on ca 15-minutine orgasmilõhe.  Nimelt kulmineerub mehe orgasm ca 15min enne naist.  Eelmäng silub selle lõhe ära ja mõlemad partnerid jõuavad orgasmini. 

Kliitori stimuleerijaga jõuab 75% naistest võimsa orgasmini

Iroha Temari diskreetne ja võimas kliitori stimuleerija eelmänguks

Tupekuulid taastavad vaagnapõhjalihaste toonuse ja tupe tiheduse

Kõik teavad, et meestele meeldib tihedam rohkem.  Tupekuulidel on tõestatud PMSi sümptomeid leevendav mõju.  Lisaks tugevdavad kuulikesed põit ja päästavad naise tilkuvast põiest.  Kõige mõnusam kingitus on võimsamad orgasmid tänu toonuses lihastele.

Vedelad vibraatorid tõstavad tundlikkust ja teevad poolt tööd mehe eest ära

Vedel vibraator on mehe salarelv hullutavaks eelmänguks.  Erutavad kliitoriõlid mõjuvad kliitorile sama särisevalt kui 12V patarei keelele.  Lisaks on need niisutavad ja looduliku koostisega.

Oma kehaga sinasõbraks olemine on tohutult vabastav ja ka erutav. Need, kes selle pähkli läbi purevad, naudivad orgasmide rohket suguelu.  Mees peab mõistma, miks tema kallim järsku muutub ja kuidas teda paremini toetada?  Piisab temakese ära kuulamisest ja signaali saatmisest, et naist mõistetakse. Intiimne lähedus on taim, mis vajab elus püsimiseks regulaarselt hoolt.

Leia endale ja oma kallimale ulakaid tooteid Must Pantri e-poest.  Saadame tellimused diskreetselt pakendatult ilma viideteta erootika poele. 

Vallatuid naudinguid,

Must Panter